Resultatlister for NM Junior TeamGym 2018

NM Junior TeamGym 2018 - Leikvollhallen (07/4/18 til 08/4/18)

Offisielle Resultater for TeamGym - Junior - Kvinner     

Plass Tropp Fritt. Tumb. Tramp. Totalt
1Holmen 117,80015,15014,32547,275
2Oslo 119,16616,00010,95046,116
3Malvik 117,50015,55012,65045,700
3Arendal17,85014,90012,95045,700
5Trondhjem17,20014,30013,10044,600
6Drammen16,90015,00012,20044,100
7Sandnes 114,75015,15013,95043,850
8Oslo 216,70014,05012,35043,100
9STAG14,55015,20013,25043,000
10Kristiansand14,15014,80013,45042,400
11Laksevåg16,50014,00011,65042,150
12Grimstad 114,80014,05012,20041,050
13Gneist 113,90014,35011,10039,350
14Malvik 215,05012,35011,90039,300
15Elnesvågen14,40013,10011,65039,150
16Gneist 214,10013,40010,05037,550
17Holmen 213,00012,90011,35037,250
18Sandnes 211,95013,45011,30036,700
19Tranby9,60013,35011,10034,050
20Grimstad 210,95011,90010,60033,450
21Ski8,35011,7009,35029,400
 IL ROSStrøketStrøketStrøket